Poznávací výlet do ATELIÉROVÉ HUTI NA UMĚLECKOPRŮMYSLOVÉ ŠKOLE SKLÁŘSKÉ

Zpočátku měsíce května jsme se s naší mateřskou školou vydali na poznávací výlet do Valašského Meziříčí mezi studenty, kteří nám předvedli své umění v podobě výroby a následného zdobení předmětů ze skla. Děti se seznámily s jednotlivou výrobou různých předmětů v podobě skleniček, váziček, dokonce si mohly nějaký výrobek vytvořit a následně se potěšit malováním na sklo. Tato naše exkurze nám všem poskytla plno nových zážitků. Tímto chceme poděkovat mamince Kateřince za umožnění a uskutečnění tohoto nového dobrodružství, které se nám velice líbilo.