MŠ Špičky

Výlet Lešná 17.04.2017

V pondělí, dne 17.4. 2017 jsme s naší mateřskou školou uskutečnili výlet do zámku Lešná.  Děti si zde užily zážitek v podobě pohádky o motýlkovi a jeho zrození, zahrály si zábavnou hru a dokonce navštívily školu z minulého století.

Zde mohly shlédnout ukázky různých forem vyučování s názornými příklady, prohlédly si sbírku vzácných motýlů pod speciální lupou a v závěru našeho společného výletu si také vytvořily svého originálního motýlka zábavnou výtvarnou technikou, kterého si odnesly z výletu na památku.

Všem se výlet moc líbil a těšíme se na další dobrodružství.

Obec Špičky

Obec Špičky
Pět kilometrů východně od města Hranice se nachází jedno z nejstarších sídel na Moravě – Špičky. Podle tradice existovala osada Špičky už v devátém století, v době Velkomoravské říše.

Více ...

Obec Špičky