MŠ Špičky

Začátek nového školního roku u nás ve školce

Začátek nového školního roku jsme s dětmi přivítali opět s úsměvem, s plnou energií, zážitků z léta a hlavně touhou být opět spolu a zažít spousty zábavy. Využíváme posledních teplých a slunečných dnů k větším aktivitám venku, pracujeme společně na podzimní výzdobě, hrajeme hry, připravujeme se na budoucí vstup do školy, jezdíme na plavecký kurz a celkově se připravujeme na chladné dny. Zanedlouho nás čeká oblíbená drakiáda, dlabání dýní nebo uvítání svatého Martina, na které se moc těšíme. Všem přejeme krásný a radostný vstup do podzimního období a hlavně co nejméně nachlazení 🙂

Obec Špičky

Obec Špičky
Pět kilometrů východně od města Hranice se nachází jedno z nejstarších sídel na Moravě – Špičky. Podle tradice existovala osada Špičky už v devátém století, v době Velkomoravské říše.

Více ...

Obec Špičky