MŠ Špičky

Zima v mateřské škole

Ani v zimním a mrazivém počasí v naší mateřské škole nezahálíme. Užíváme si společně strávených chvil, chodíme ven, bobujeme, stavíme sněhuláky, nebo se jen kloužeme. Taky se staráme o ptáčky v zimě, tvoříme pro ně závěsné krmení, hrajeme si, tvoříme. Navštěvují nás divadla, hrajeme si i svá školková divadelní představení, učíme se čísla, počítáme. Prožili jsme nádherný karneval v obecním domě, ale také u nás ve školce. Soutěžíme, cvičíme, povídáme si. Zimní období je sice krásné, dokonce nám nadělilo docela slušnou sněhovou nadílku, ale je pravda, že se těšíme už i na jaro, na jarní aktivity tvořené venku při sluníčku.

Obec Špičky

Obec Špičky
Pět kilometrů východně od města Hranice se nachází jedno z nejstarších sídel na Moravě – Špičky. Podle tradice existovala osada Špičky už v devátém století, v době Velkomoravské říše.

Více ...

Obec Špičky